Byt 1+1, osobní vl., ul. Skřivánčí

34 m², komora

Opava - Předměstí, ul. Skřivánčí

Cena: 1 350 000 Kč

Zajímá mě

Hledáte útulný byteček pro začátek Vaší nové životní etapy, nebo spíše něco menšího, protože už Vás nebaví neustále uklízet v obrovském bytě? Anebo máte schované peníze pod polštářem a hledáte výbornou investici, která Vám přinese zisk a ještě se během let zúročí?

Pokud je aspoň jedna odpověď ano, tak tento byt je zde pro Vás.
Jedná se o byt 1+1, 34 m², osobní vlastnictví, po zdařilé celkové rekonstrukci. A co v bytě najdete? Vše co ke spokojenému životu potřebujete. Nově rekonstruovaná kuchyň s elektrickou varnou deskou, místem na ledničku. V celém bytě je nová elektřina, podhledy, na zemi plovoucí podlahy v moderní šedé barvě. Obývací pokoj je velice světlý a útulný. Najdete zde místo jak pro pohodlný spánek, tak místo k odpočinku u televize. V předsíni je šikovně umístěná vestavěná šatní skříň a místo pro posezení u kávy. Celá koupelna prošla rekonstrukci a najdete zde novou vanu, umyvadlo a WC, vše velice vkusně řešeno opět do moderní šedé barvy.

Z mého pohledu obrovskou výhodou tohoto bytu také je komora, která těsně sousedí s bytem a můžete zde uschovat nepotřebné věci, kabáty, boty, vše na co jinde místo nenajdete, ale zároveň je to také místo pro pračku a sušičku. Tento byt dýchá čistotou a sluníčkem, je útulný a přesto Vám poskytne dostatek místa a komfortu k Vašemu životu. Pokud budete mít zájem o prohlídku, ráda Vám tento byt ukážu případně pomůžu s financováním.

Prodejní cena1 350 000 Kč
Celková plocha34 m²
Vlastnictvíosobní
Patro2/4

Bc. Markéta Hrušková

tel.: +420 602 358 005
email.: marketa@hruskarealitni.cz

Zajímá mě

Přihlaste se k odběru zajímavosti ze světa nemovitostí

Každý měsíc Vás budeme informovat o zajímavostech a postřezích ze světa nemovitostí.

Níže prosím zadejte svůj email

Chci dostávat zajímavosti