Byt 3+1, osobní vlastnictví

72 m2, sklep

Ostrava - Dubina, ul. Františka Formana

Cena:1.395.000,- Kč

Zajímá mě

Tolik zeleně a klidu byste na Dubině opravdu nečekali. Je to tím, že se jedná o samotný okraj sídliště, odkud vidíte louky, pole a Beskydy (teda taky komín v Paskově, ať je to kompletní). Blízko máte školu, do které vaše dítě zajde do 5-ti minut, takže může vyjít až při prvním zvonění. Ve školce sice nezvoní ale do 10-ti minut tam budete taky. A pokud se vám dobře nakupuje v Albertu, tak ten velký je opravdu blízko - takže ani z velkého nákupu vás nebudou ruce bolet.

Na tomto místě vám nabízím byt v osobním vl., o rozměrech 72m2, hezky zrekonstruovaný.
V bytě najdete novou kuchyňskou linku, nové zděné jádro, nově rekonstruovanou koupelnu i WC. Na podlaze majitelé vkusně umístili plovoucí podlahu a dlažbu. V bytě zůstávají vestavěné skříně na míru a po dohodě může i část nábytku.
Byt díky svému uspořádání působí velice vzdušně a čistě. Je zde dostatek místa na odkládání věcí a přitom zachování dostatečného prostoru k životu v tomto bytě.
Za domem najdete dětské hřiště, v blízkosti školku, Chacharovu pizzu, lékaře, sportovní centrum, obchod. Protože jste na úplné okraji města, tak ke krásným procházkám v přírodě to budete mít opravdu kousek. Buďto za sportem nebo třeba s pejskem.
Pokud chcete o tomto bytě zjistit více, zavolejte mi, moc ráda Vám ho ukážu a případně pomůžu i s financováním.

Prodejní cena1.395.000,- Kč
Celková plocha72m2
Vlastnictvíosobní
SklepAno
BalkónNe
VýtahNe
PatroPoslední, 4/4

Bc. Markéta Hrušková

tel.: +420 602 358 005
email.: marketa@hruskarealitni.cz

Zajímá mě

Přihlaste se k odběru zajímavosti ze světa nemovitostí

Každý měsíc Vás budeme informovat o zajímavostech a postřezích ze světa nemovitostí.

Níže prosím zadejte svůj email

Chci dostávat zajímavosti