Byt 3+1, osobní vl., ul. Janovského, Moravská Ostrava 

 

77 m²,  sklep

Moravská Ostrava, ul. Janovského

Cena: 2 100 000 Kč

Zajímá mě

Útulné místo k životu s nádechem "starých časů", prostornými pokoji v bezprostřední blízkosti Nové Karolíny a centra Ostravy. To bylo první, co mě při prohlídce tohoto bytu zaujalo.

Tento dům, který je postavený z cihel vás nadchne svou útulností a hřejivým pocitem domova.
Pokud hledáte byt v nízké cihlové zástavbě s rodinnou atmosférou, pokud chcete mít na dosah divadlo a doslova v "papučích" se účastnit divadelního představení, pokud chcete mít na dosah dění v Ostravě, ale přitom není vaši prioritou bydlet přímo v centru - tak tento byt vás zaujme.

Byt se nachází 1NP a je po celkové rekonstrukci, která proběhla v roce 2008. V bytě najdete všechno důležité pro váš život, vestavěnou skříň v předsíni, komoru pro uskladnění věcí a zavařenin, oddělené WC a koupelnu. Na podlaze je dlažba a krásné renovované parkety, které dodávají celému bytu atmosféru a útulnost.

Pokud by jste se na byt rádi přišli podívat, zavolejte mi a domluvíme si schůzku. Máme taky výborné zkušenosti s financováním nemovitostí. Umíme vám (zvlášť v dnešní době) navrhnout, poradit, ale i zařídit pro vás ideální hypotéku. U nás najdete komplexní servis.

Prodejní cena2 100 000 Kč
Celková plocha77 m²
Vlastnictvíosobní
SklepAno
BalkónNe
Patro1 NP

Bc. Markéta Hrušková

tel.: +420 602 358 005
email.: marketa@hruskarealitni.cz

Zajímá mě

Přihlaste se k odběru zajímavosti ze světa nemovitostí

Každý měsíc Vás budeme informovat o zajímavostech a postřezích ze světa nemovitostí.

Níže prosím zadejte svůj email

Chci dostávat zajímavosti