Chata, Pstruží

Chata 38 m², pozemek 328 m²

Pstruží, okres Frýdek-Místek

Cena: 390 000 Kč 

Zajímá mě

Údolí mezi Lysou horou a Ondřejníkem okouzlí každého návštěvníka Beskyd. Je i Váš sen mít útulnou chatu v horách, 5 minut pěšky od lyžařské sjezdovky a kousek krásný vrchol Skalka? Tak právě pro Vás máme nově v nabídce chatu v obci Pstruží. Ve více jak 600 metrech nad mořem se nachází chata s výhledem na Lysou horu, se strmějším pozemkem o velikosti 328 m²  a příjemným posezením  v létě.

Chata je podsklepená, sklep je kamenný, ideální místo pro uskladnění nářadí apod. sklep je předpřipraven na výstavbu přístřešku. Součástí chaty s plochou 38 m² je také veranda. V chatě je vybavená kuchyň, obývací pokoj s krbovými kamny a ložnice. WC se nachází mimo chatu. Sprchu nutno dobudovat.  V chatě se vytápí krbovými kamny, voda je zde řešena nádrží na vodu, el. 230 V. Kanalizace řešená septikem. Příjezd je po částečné asfaltové, částečně neupravené, nezpevněné, kamenité, lesní komunikaci.

V docházkové vzdálenosti restaurace a ski areál Opálená, železniční stanice Čeladná, vrchol Skalka. Chatu doporučuji milovníkům hor, lyžování a procházek. Chatu nedoporučuji těm, kteří hledají místo pro oslavu nejbližšího Nového roku. Chata je vhodná pro domácí kutily, kteří si chtějí pořídit ”útěk z města” za skvělou cenu s odvahou zrekonstruovat si chatu dle svých představ.

Prodejní cena390 000 Kč
Celková plochadům 38 m²
Pozemky328 m²
Příslušenstvízahrada, sklep

Tomáš Hruška

tel.: +420 602 488 820
email.: tomas@hruskarealitni.cz

Zajímá mě

Přihlaste se k odběru zajímavosti ze světa nemovitostí

Každý měsíc Vás budeme informovat o zajímavostech a postřezích ze světa nemovitostí.

Níže prosím zadejte svůj email

Chci dostávat zajímavosti