Pozemek Čeladná 2431 m²

pozemek 2431 m² + studie rodinného domu 

Čeladná, Frýdek-Místek

Cena: 2 500 000,- Kč

Zajímá mě

Pozemek na takovém místě nenabízíme moc často.

Nejde jen o jeho polohu s výhledem na mnoho beskydských kopců včetně Lysé hory, ale taky o velmi příjemný pocit z okolního prostředí. Pokud je pro vás důležitá společnost lidí, chcete být blízko centra dění, je pro vás zásadní dochozí vzdálenost obchodu a dalších služeb a příroda vám moc neříká, tak tento pozemek vám nebude nic říkat.
Pokud ale oceníte nádhernou, ale opravdu nádhernou přírodu, máte rádi hory, zeleň, čerstvý vzduch, přírodu a klid a chcete bydlet v souladu s přírodou, tak to je něco jiného.
Vodovod na tomto místě nečekejte, ani kanalizaci, pouze elektřina nám připomíná civilizaci. Pár sousedů v okolí taky uvidíte, takže úplně odříznuti nebudete, ale počet chalup v okolí spočítáte na prstech jedné ruky.
Prodávající měl záměr na tomto pozemku bydlet, proto zpracoval studii moderního rodinného domu, kterou se můžete inspirovat při budování vlastního bydlení.
Fotky a video vám můžou napovědět, ale rozhodně nezachytí ten úžasný pocit z tohoto místa. Proto pokud ladíte s těmito podmínkami, nejlépe se ozvěte a podíváme se přímo na místo. Tam vám můžu říci více.

Prodejní cena2 500 000,- Kč
Celková plocha2431 m²
KanalizaceNe
ElektřinaAno
VodaNe
Stavební povoleníAno

Bc. Markéta Hrušková

tel.: +420 602 358 005
email.: marketa@hruskarealitni.cz

Zajímá mě

Přihlaste se k odběru zajímavosti ze světa nemovitostí

Každý měsíc Vás budeme informovat o zajímavostech a postřezích ze světa nemovitostí.

Níže prosím zadejte svůj email

Chci dostávat zajímavosti